Ustaw jako stronę główną Dodaj do ulubionych

 
 
  
  
 

 


IV Regionalny Konkurs GREAT ANNIVERSARIES 2015

 

Podsumowanie IV Regionalnego Konkursu
GREAT ANNIVERSARIES 2015

Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku zorganizował IV edycję Regionalnego Konkursu z cyklu „Great Anniversaries” na najlepszą prezentację multimedialną w języku angielskim pt.: Charles Dickens: the Greatest Novelist of the Victorian Era – the 145th Anniversary of Death

Ten interdyscyplinarny konkurs skierowany był do uczniów z powiatów ełckiego, oleckiego, piskiego i gołdapskiego. Prace można było nadsyłać przez miesiąc, do 31 marca 2015. Rozstrzygnięcie konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród i podziękowań dla opiekunów odbyło się 25 maja w MODN-ie, na które przybyli uczestnicy wraz z nauczycielami-opiekunami i rodzicami.

Jury w składzie: Izabela Łochowska, doradca metodyczny, nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego, Agnieszka Jaszkowska, doradca metodyczny, nauczyciel języka polskiego oraz Ilona Halec, doradca metodyczny, nauczyciel historii i WOS, wyłoniło zwycięzców w następujących kategoriach:

GIMNAZJA
I miejsce – Julia Sawko, ZSS w Starych Juchach, opiekun: Pani Wioleta Grądzka
II miejsce – Nikola Giedrojć, Szkoła Podstawowa w Stożnem, opiekun: Pani Urszula Andrulewicz
III miejsce – Aleksandra Krawczyk, ZSS w Starych Juchach, opiekun: Pani Wioleta Grądzka

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
I miejsce – Daniel Stęperski, Gimnazjum nr 2 w Ełku, opiekun: Pani Katarzyna Kowalska
II miejsce – Aleksandra Goliczewska, Gimnazjum nr 2 w Ełku, opiekun: Pani Katarzyna Bińczak
III miejsce – Paulina Słuchocka, ZSS w Starych Juchach, opiekun: Pani Wioleta Grądzka

Ze względu na niski poziom prac, Jury postanowiło nie przyznawać miejsc I-III w kategorii szkoły ponadgimnazjalne.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii oprócz dyplomów otrzymali wysokiej jakości klasyczne słuchawki stereofoniczne Esperanza z płynną regulacją głośności, ufundowane przez MODN, słowniki Oxford Wordpower, gramatyki Oxford Living Grammar Elementary i Pre-Intermiediate, a także książeczki do czytania w języku angielskim i gadżety w postaci długopisów, ołówków, gumek, mini-słuchawek, kalendarzyków, planów lekcji, zakładek, notatników, smyczek na klucze, oraz obrotowych tabelek z angielskimi czasownikami nieregularnymi, ufundowanych przez wydawnictwa Oxford University Press, Pearson i Macmillan. Pozostali uczestnicy otrzymali notatniki, smyczki na klucze i długopisy oraz dyplomy uczestnictwa w konkursie. Pozostałym uczestnikom wręczono dyplomy uczestnictwa i nagrody pocieszenia w postaci notatników, smyczek na klucze i długopisów, a opiekunom podziękowania.

Dziękujemy za udział konkursie i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji!

Izabela Łochowska
doradca metodyczny MODN
organizator konkursu

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

 

MODN w EłkuOstatnia zmiana: 03 czerwca 2015