Doradcy metodyczni MODN z wizytą w Grodnie

W dniach 26-27 marca 2018 r. doradcy metodyczni MODN w Ełku gościli w Grodzieńskim Obwodowym Instytucie Rozwoju Edukacji . Celem wizyty było przeprowadzenie cyklu szkoleń dla nauczycieli uczących w polskich szkołach w Grodnie i Wołkowyjsku.
Warsztaty metodyczne prowadzone przez Elżbietę Kłoczko i Teresę Truchan obejmowały tematy związane z: wykorzystaniem TIK w nauczaniu przedmiotowym m.in. kody QR, praca w programie Learning Apps, wykorzystanie zasobów Internetu w nauczaniu przedmiotowym czy praca z tablicą interaktywną. Zajęcia obejmowały także warsztaty na temat: aktywnych metod nauczania, właściwego budowania w procesie lekcyjnym zadania edukacyjnego oraz doświadczeń i eksperymentów na zajęciach przedmiotów matematyczno- przyrodniczych. Z udziału w kursie skorzystało 21 nauczycieli, którzy z zaangażowaniem uczestniczyli w szkoleniach, jednocześnie doskonaląc swoje umiejętności porozumiewania się w języku polskim.
Ponadto, w czasie spotkań, uczestnicy mieli możliwość podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami głównie poprzez prezentowanie przed grupą przykładów dobrych praktyk.
Doradcy metodyczni odwiedzili także polską szkołę w Grodnie. Podczas wizyty szkoleniowcy mieli okazję zapoznać się z historią szkoły, jej wyposażeniem oraz porozmawiać o organizacji procesu kształcenia w placówce.
Inicjatorem wyjazdu był Radny Miasta Ełk pan Tomasz Kłoczko.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

Foto: MODN w Ełku

 

 

MODN w EłkuOstatnia zmiana: 04 kwietnia 2018