Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2019

Rusza kolejna edycja konkursu Języka Angielskiego FOX 2018, organizowanego przez Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe “KAGANEK” oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Konkurs Języka Angielskiego FOX 2019 odbędzie się 5 marca 2019 r.

Ideą konkursu - obecnie jest to jego XIX edycja - jest motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez udział w teście, do rozwiązania którego potrzeba odpowiedniej dla danej kategorii wiekowej wiedzy gramatycznej, słownikowej, kulturoznawczej oraz z zadanej lekturki.

Polecamy uwadze stronę internetową www.fox.bielsko.pl , która zawiera informacje na temat formuły konkursu oraz testy z poprzednich edycji.

Tak jak w poprzednich edycjach i tym razem przewidujemy szereg atrakcyjnych nagród, w tym udział w obozie językowym dla najlepszych uczestników z kategorii Kittens II-Eagles I.

Listę zagadnień dla poszczególnych kategorii, wykaz obowiązujących lektur oraz informacje dla opiekuna konkursu można znaleźć w załączonym REGULAMINIE konkursu. Można również pobrać FORMULARZ ZAMÓWIENIA LEKTUREK oraz SZCZEGÓŁOWĄ INSTRUKCJĘ E-REJESTRACJI.

UWAGA!!!
Obowiązuje elektroniczna rejestracja szkół i uczestników.
Rejestracja do konkursu trwa do 22 stycznia 2019 r.
Wpłat (9 zł od uczestnika) proszę dokonywać przelewem na konto podane w rejestracji elektronicznej oraz pobrać stamtąd plik zgłoszeniowy i wypełniony wraz
z potwierdzeniem przelewu dostarczyć do ośrodka (mailem, faxem, pocztą lub osobiście).

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Regionalny administrator i koordynator:
Izabela Łochowska
tel: 693-644-327
izafaranska@yahoo.com

Do pobrania:
Regulamin konkursu
Szczegółowa instrukcja e-rejestracji
Formularz zamówienia lekturek

Konkurs FOX 2018 >>>

 

MODN w EłkuOstatnia zmiana: 15 stycznia 2019